Partnerzy

SYLWIA RYŚ

Nazywam się Sylwia Ryś, jestem trenerem personalnym, studentką fizjoterapii i pasjonatką zdrowego stylu życia W Fizjomoment zajmuję się masażem bańką chińską, który jest doskonałym uzupełnieniem efektów treningowych – ma działanie regeneracyjne, przeciwobrzękowe i ujędrniające. Dzięki takiej formie masażu pozbędziesz się cellulitu i poprawisz jakość swojej skóry.

Na co dzień pracuję z Kobietami, które chcą poprawić swoją sylwetkę, zgubić zbędne kilogramy i poczuć się dobrze w swoim ciele. W swojej pracy kładę nacisk na poprawność wykonywanych ćwiczeń, prawidłowy ruchu i oddech, bo dzięki temu Twoje ciało jest w stanie funkcjonować bez bólu i służyć Ci przez lata. Bazując na swoim doświadczeniu, chcę pokazać Kobietom, że trening nie musi być przykrym obowiązkiem, ale może stać się przyjemnością, odskocznią od obowiązków i czasem tylko dla siebie, którego w codziennej gonitwie potrzebujemy.

Pomagam również Kobietom, które są w ciąży, chcą aktywnie i bez bólu przeżyć ten wyjątkowy czas. W trakcie współpracy skupiam się nad wzmocnieniem osłabionych mięśni, rozluźnieniem tych nadmiernie napiętych oraz prawidłową pracą mięśni dna miednicy, co pozytywnie wpływa na zdrowie Mamy jak i dziecka.

Kontakt:


Tel: 519 602 554

E-Mail: sylwiia.rys@gmail.com

Facebook: https://www.facebook.com/SylwiaRysTrener/

Instagram: https://instagram.com/sylwia_rys_trenerka?igshid=onquva4ygktu

SYLWIA RYŚ

PAWEŁ CIASTOŃ

Cześć! Mam na imię Paweł i jestem propagatorem zdrowego stylu życia, pasjonatem aktywności fizycznej oraz intruktorem siłowni i trenerem personalnym z wieloletnim doświadczeniem.

Na codzień prowadzę treningi w klubie Fit By Step w Krakowie, gdzie zajmuję się pomaganiem swoim podopiecznym w realizacji ich osobistych celów, niezależnie od tego czy jest to poprawa estetyki sylwetki, zwiększenia siły, sprawności ruchowej czy też zdrowia.

Współpracuję przede wszystkim z osobami, którym zależy na poprawie sprawności ruchowej oraz zmniejszeniu dolegliwości bólowych wynikających z siedzącej pracy, codziennych obowiązków i stresu, ale również z tymi, którzy dzięki aktywności chcą się po prostu lepiej czuć lub zmienić swoją sylwetkę.

W swojej pracy kładę ogromny nacisk na przełożenie nabytych na treningach umiejętności na funkcjonowanie w życiu codziennym, co przekłada się na zmniejszenie dolegliwości bólowych, poprawę ogólnej sprawności i jakości życia moich podopiecznych.

Zajmuję się tym ponieważ sam miałem liczne problemy z akceptacją samego siebie oraz swojego ciała ale na drodze swojego rozwoju zrozumiałem, że aktywność fizyczna może dawać dużo większe korzyści niż tylko lepszy wygląd czy siła, takie jak samoakceptacja i pewność siebie. Dlatego staram się przekazywać swoim podopiecznym, że poza pogonią za idealną sylwetką, trening może nieść za sobą dużo większą wartość jaką jest poprawa jakości życia.

Jeśli uważasz, że mogę pomóc Tobie albo komuś z Twoich bliskich to skontaktuj się ze mną w celu uzgodnienia terminu bezpłatnej konsultacji z próbnym treningiem.

Kontakt:


Tel: 505 733 900

E-Mail: pw.ciaston@gmail.com

Facebook: https://www.facebook.com/pawelciaston.pt/

Instagram: http://www.instagram.com/pawel_ciaston/

PAWEŁ CIASTOŃ

PAULINA ZACHRADNIK

Cześć!

Jeśli czujesz że potrzebujesz zmian, zadbać o zdrowie, sylwetkę, a co za tym idzie nastawienie do życia bardzo się cieszę! Najważniejsza jest świadoma decyzja. Chętnie pomogę Ci w osiągnięciu celów. Pamiętaj, każdy z nas jest inny i potrzebuje indywidualnego podejścia. Nie wszystkie porady żywieniowe będą właściwe dla Ciebie i nie każdy plan pomoże Ci osiągnąć to co trzeba. Jeśli chcesz:-zadbać o zdrowie-zrzucić zbędne kilogramy-poprawić swoje relacje z jedzeniem-czuć się lepiej we własnym ciele Pomogę Ci w tym! Jestem dietetykiem, regularnie uczestniczę w szkoleniach, aby moja praca była jeszcze bardziej efektywna. Zajmuję się współpracą online, zrobię co w mojej mocy, by pomóc Ciosiągnąć Twoje cele. Uczę przede wszystkim wprowadzać zdrowe nawyki żywieniowe, nie na miesiąc, bądź dwaale na całe życie. Zajrzyj na mój profil na instagramieinstagram.com/paulinazachradnik Kontakt:e-mail- zachradnik96@gmail.comnr telefonu 790-255-330Nie od jutra, nie od poniedziałku, nie od nowego roku ! OD DZIŚ !Zapraszam,

Kontakt:


Tel: 790 255 330

Facebook: https://www.facebook.com/paulina.zachradnik

Instagram: https://instagram.com/paulinazachradnik?igshid=18afnb0ypad0w

PAULINA ZACHRADNIK
Jesteś zdecydowany? Kliknij a nasi konsultanci skontaktują się z tobą. - Fizjomoment

Jesteś zdecydowany? Kliknij a nasi konsultanci skontaktują się z tobą.

Jestem zdecydowany