FIZJOMOMENT

Gabinet fizjoterapii i relaksu

Gabinet Fizjomoment to miejsce, w którym powrócisz do dawnej sprawności, uporasz się z urazami/kontuzjami, a także oderwiesz się od codzienności i zrelaksujesz. Fizjomoment to także społeczność ludzi, dla których niesienie pomocy innym stało się misją, a terapia fizjoterapeutyczna, treningi personalne i układanie planów dietetycznych to nie tylko praca ale też pasja.

Uważamy, że najistotniejsze w terapii jest holistyczne podejście do pacjenta, a także otwarty umysł na nowe rozwiązania, co za tym idzie w naszym gabinecie nie działamy utartymi schematami, a proces leczenia jest zawsze dobrany indywidualnie do każdego pacjenta. Swobodna i luźna atmosfera podczas wizyty, a także przytulny wystrój gabinetu pozwala poczuć się jak w domu, co sprawia dodatkowe poczucie bezpieczeństwa, mające wpływ na dalszą terapię. W branży działamy od wielu lat. Praca z setkami pacjentów pozwoliła nam nabyć doświadczenie dzięki, któremu potrafimy szybko zdiagnozować przyczyny dolegliwości bólowych, a dobrze wycelowana terapia jest skuteczna.

Jednocześnie potrafimy się przyznać do tego, że jeszcze nie wiemy wszystkiego, a ilość wiedzy, którą chcemy posiąść jest ogromna. Rozwijamy się regularnie uczęszczając na kursy i szkolenia zlokalizowane w całej Polsce. Dla nas pacjent i jego dobro jest najważniejsze. Przyjdź do nas i odzyskaj równowagę fizyczną i psychiczną.

Galeria

Jesteś zdecydowany? Kliknij a nasi konsultanci skontaktują się z tobą. - Fizjomoment

Jesteś zdecydowany? Kliknij a nasi konsultanci skontaktują się z tobą.

Jestem zdecydowany